Top Beauty s.c. rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku wprowadzając na polski rynek kosmeceutyczny najdynamiczniej rozwijające się marki w Stanach Zjednoczonych. Obecnie jesteśmy jednym z najbardziej znanych dystrybutorów na rynku kosmetyków profesjonalnych.
Podążamy za światowymi trendami i bardzo dynamicznie reagujemy na potrzeby klienta, stąd w naszej ofercie możemy poszczycić się szeroką paletą marek skierowaną do prawie każdego gabinetu, spa czy kliniki. Stawiamy na innowacyjność i nowoczesne rozwiązania, bo tego oczekuje od nas klient.  

  

Pierwszą marką wprowadzoną przez nas na polski rynek profesjonalny był IMAGE Skincare z Palm Beach. Dzisiaj marka jest obecna w ponad 40 krajach i zajmuje kluczowe miejsce wśród profesjonalnych marek na świecie. Dzięki dynamicznemu rozwojowi firma IMAGE Skincare została wyróżniona w amerykańskiej edycji konkursu Przedsiębiorca Roku 2012 organizowanym przez firmę Ernst & Young. Również nasza firma może poszczycić się szczególnym wyróżnieniem jakim jest przyznanie jej tytułu Kluczowego Dystrybutora marki w 2012 r.

 

 

 

 

 

Na zdjęciu od lewej: Dorota Kornaszewska-Skrzyszowska (Dyrektor Zarządzająca Top Beauty), Dr Marc Ronert (Prezes i Dyrektor Medyczny IMAGE), Janna Ronert (CEO i założycielka marki IMAGE), Jarosław Skrzyszowski (Dyrektor Generalny Top Beauty)            

   
 

Dzięki dynamicznemu rozwojowi jesteśmy obecnie wyłącznym dystrybutorem takich znanych marek kosmetycznych jak: IMAGE Skincare, DNC Rollers, gloMinerals.

Warto podkreślić, że oprócz doskonałych kosmeceutyków, posiadamy w swojej ofercie najnowocześniejsze na świecie mikroigłowe rollery DNC. Rollery DNC to Gwarancja Najwyższej Jakości, ponieważ posiadają status wyrobu medycznego klasy IIa oraz wszystkie najważniejsze światowe certyfikaty i atesty.

 

 


Nasze dotychczasowe osiągnięcia potwierdzają, że wyznaczamy kierunki i trendy na rynku kosmetyków profesjonalnych, jednak naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja i docenienie przez naszych klientów.

 

  
Nasz zespół w trakcie Międzynarodowego 
Kongresu i Tragów Kosmetycznych LNE & Spa w Krakowie (2012).

 

Jesteśmy znani z tego, że nasze partnerskie relacje z naszymi klientami budujemy również w niekonwencjonalny sposób w trakcie naszych kongresów i szkoleń.

  

Kamila Osowska (współwłaścielka Estiyo Clinique w Krakowie)- laureatka konkursu Top Beauty, organizowanego w trakcie Kongresu i Targów LNE w Krakowie 2012 r. 
Realizacja jednej z nagród  ufundowanych  przez Top Beauty. 

 

 Dołącz do nas i wyznaczaj nowe trendy dla twoich klientów, zanim zrobi to twoja konkurencja!